Kablo ve Boru Dedektörleri

ULTRA System Boru ve Kablo Dedektörü

ULTRA SİSTEM – EN ZORLU KOŞULLAR İÇİN EN İYİ SİSTEM

GÜÇ ENDÜSTRİSİ

ULTRA Sistem, tam yer belirleme doğruluğuyla, özellikle yüksek seviyede elektrik parazitine sahip alanlarda, uzun ve kısa mesafeler üzerinden güç kablolarını kolaylıkla takip etmek için tasarlanmıştır. Özellikle, tedarik edilmiş olan Multi Clamp (Çoklu Kelepçe) ile birlikte kullanıldığında, bir izleme sinyali elektriksel olarak canlı bir kablo üzerine emniyetli bir biçimde uygulanabilmektedir. A-Frame aksesuarı da kablo kılıfı arızalarının yerinin kolaylıkla belirlenmesi için kullanılabilmektedir.

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ VE İNŞAAT ENDÜSTRİLERİ

Oldukça sağlam ve hava koşullarına  dirençli EZiSYSTEM, zorlu ve emek isteyen inşaat sahalarında elzem olan, çoğu saha koşullarına ve araziye uyumlu olmak için esnek çalışma modlarına sahiptir.   

TELEKOM ENDÜSTRİSİ

Fiber optik kablolar gibi geniş biçimde demetlenmiş kabloların izlenmesi ve yerinin belirlenmesi zor ve zaman alıcı olabilmektedir. ULTRA Sistemin yüksek frekans modları, tüm kablo türlerinde verimliliğinizi ve yer bulma güvenilirliğini geliştirmeye yardımcı olduğundan, bu türden kablolar için ideal bir biçimde uygundur. A-Frame aksesuarı da kablo kılıfı arızalarının yerinin kolaylıkla belirlenmesi için kullanılabilmektedir.     

GAZ VE PETROL ENDÜSTRİLERİ

Bunlar çarpmak için potansiyel olarak en tehlikeli, maliyetli ya da çevresel olarak hassas olan borulardır, bu sebeple en önemlisi zarar vermemektir. ULTRA Sistemin düşük frekans modları yelpazesinin kullanımı bu boruların yerinin belirlenmesini kolay ve verimli bir görev haline getirmektedir.

DEMİR YOLU ENDÜSTRİSİ

İletişim kablolarına hasar verilmesi, demiryolu ağında önemli kesintilere neden olarak çok maliyetli bir hale gelebilmekte ve onarımı zaman alabilmektedir. Ultra Sistem yüksek seviyede elektriksel girişime sahip kalabalık alanlarda kabloların yerinin kolaylıkla belirlenmesi için tasarlanmıştır.  

SU ENDÜSTRİSİ

Su borularının yerinin belirlenmesi kabloların ve boruların ölçümü ve haritalandırılmasını destekleyebilmektedir. ULTRA Sistemin Çift Frekanslı Sonda (Dual Frequency Sonde) ile birlikte kullanımı, standart yer belirleme teknolojisi kullanılarak tespit edilemeyecek olan yer altındaki metal olmayan kanalizasyonun ve pis su borularının yerinin belirlenmesi için ideal bir çözüm sunmaktadır.     

ALANINDA
ÜSTÜN
MARKALAR

Ürün Gruplarımız

Sosyal Medya'da Takip Et;
© 2016 Tevafuk
Elektronik Tekstil, Tıbbi Gereçler
Tic. ve San. Ltd. Şti.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her
hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak
gösterilmeden kullanılamaz.

Web Tasarım & Yazılım | INVIVA
0212 222 1261 satis@tevafuk.com