Bizden Haberler

Minelab Ürünleri Sahte Ürünlere Karşı Sıkı Önlemler Aldı !

SAHTE ÜRÜNLERE GEÇİT YOK


Sahteciliğe Karşı Sıkı Önlem!

Minelab Electronics Pty Limited ( Minelab ), Çin yetkilileri ile birlikte, Minelab ürünlerinin bilinen iki sahte üreticisi hakkında yürütme eylemlerini başarıyla üstlenmiştir. Bu örgütlerin her biri yeni yargılandı ve ilgili kişiler için önemli cezalar ve sabit süreli hapis cezaları verildi.

Detaylar aşağıdaki gibidir:

Dava 1

Birinci Şirketin Yasal Temsilcisi [isimleri tevkif edildi], aşağıdaki suçlardan dolayı hüküm giymişti:

  • Tescilli marka sahteciliği [Minelab];
  • Sahte delil üretilmesine yardımcı olmak.

Bu ciddi suçların sonucunda, birinci Şirketin Yasal Temsilcisi, 4 yıllık bir hapis cezasıyla cezalandırılmış ve 180,000 RMB para cezası verilmiştir. Ele geçirilen sahte ürünler 1nci şirketten el konuldu ve Çin'deki Kamu Güvenliği Bürosu ( PSB ) yetkilileri tarafından imha edilecek.

Dava 2

Şirket 2'nin Yasal Temsilcisi, tescilli bir markanın sahteciliği suçunu işledi. Sonuç olarak, 2. Şirketin Yasal Temsilcisi, 3 yıl 6 ay hapis ve 250.000 RMB para cezasına çarptırıldı.

Buna ek olarak, Şirket 2 imalat süpervizörü, tescilli marka sahteciliği suçunu işledi ve 1 yıl 7 ay hapse mahkûm edildi ve 20,000 RMB para cezası verdi.

Ele geçirilen sahte ürünler 2nci şirketten el konuldu ve Çin'deki PSB yetkilileri tarafından imha edilecek.

Bu sonuçlar, taklit ürünler üretmekle alakalı ciddi sonuçların bir göstergesidir. Minelab, markasının haklı ihlalcilerini, marka bütünlüğünü korumasını sağlamak için sahte ürünlerin üreticilerini ve dağıtımcılarını takip etmeye ve devam ettirmeye devam edecektir. Bunu yaparken Minelab, bu tür örgütlere karşı uygun cezai yaptırımlar almaya çalışacak ve Minelab siz değerli müşterilerimizi ve yasal algılama endüstrisini aldatmaya çalışan kişilerin sivil zararlarını arar.

Gerçek Minelab ürününüzü nasıl doğrulayacağınızı buradan öğrenin.

Sosyal Medya'da Takip Et;
© 2016 Tevafuk
Elektronik Tekstil, Tıbbi Gereçler
Tic. ve San. Ltd. Şti.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her
hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak
gösterilmeden kullanılamaz.

Web Tasarım & Yazılım | INVIVA
0212 222 1261 satis@tevafuk.com