Minelab Define Dedektörü

Minelab Go Find 60 Metal Dedektörü

GO-FIND ile her gün keşfet!

AMATÖR VE MİNİK KULLANICILAR İÇİN

AKSESUAR HEDİYELERİ İLE

UYGUN FİYAT


Çok geniş özellik yelpazesine sahip olan bu kolay kullanılabilir dedektörler özellikle amatör kullanıcılar için üretilmiştir. GO-FIND dedektörlerinin kuruluma ihtiyacı yoktur, rahat taşınabilir ve çok hafiftir.

GO-FIND dedektörleri hafif ve portatiftir. GO-FIND kolay kullanılabilir, uygun modu seçmek için basitçe FIND tuşuna basın ve tespite başlayın.

Bütün aile için müthiş bir eğlence.

Herkes BULABİLİR İster bozuk para, mücevher ya da hazine ara bütün bu keşifler ses & görsel uyarılarla ayaklarının altında. İşte bu kadar basit.

 Yeni 2015 GO-FIND Serisi içindeki en iyi Metal Dedektörü GO-FIND 60’dır, ileri seviyedeki elektronik ve mekanik özelliğe sahip benzersiz bir dedektördür.

GO-FIND 20 ve 40’taki bütün özellikler model 60’da birleştirildi ve hatta daha fazlası!

Bozuk para, altın, elmas yüzük ve altın ve gümüş mücevher, kalıntı ve değerli eserler, gömülü ve gizli hazineler bulunmaktadır, model 60 diğer bir metal dedektörden daha fazlasıdır, daha önce gördüklerinize benzememektedir.

GoFind 60, yarının teknolojisinin bugünkü halidir!

Cihaz harika tespit, ayırışım ve ‘’ Çabuk Etki’’ için güçlü derin arama NewShape (yeni tasarım) özeliğine sahip 10 inçlik (25cm) tespit başlığı ile gelmektedir. Başlığı arazide, kumsalda ya da suda 2 feet (60cm) derinliğe kadar kullanın. Bütün kontroller elinizde, kullanımı kolay.

 Ne bulmak istiyorsanız tek bir parmağınızı kullanın, ayrıştırın ya da istenmeyen ‘’ çöp’’ hedefleri eleyin, derinliği arttırın ya da azaltın, noktasal hedef tespiti yapın. Bulduklarınızın resmi ekranda görünür. Kazmadan önce hedefinizin ne olduğunu bilin. Bütün bu ve başka özellikler hafif, katlanabilir 55cm modern 2015 model metal dedektöründe bulunmaktadır.

 Güçlü, iyi tasarlanmış, küçük, taşıması kolaydır. Eski teknolojiye sahip ağır metal dedektörlere bağlı kalmak zorunda değilsin!

Testlerden başarıyla geçmiş olup yeni başlayanlar ve deneyimli hazine avcıları için önerilmektedir. .

 

PRO APP; Bluetooth özelliği sayesinde GO-FIND 60 Smartphone Pro uygulamasına ücretsiz olarak bağlanır. Pro App ile metal dedektörünüzü uzaktan kontrol edebilir, Google Maps (haritalar) üzerinde bulduklarınızı kaydedebilir, bozuk paraları tanımlayabilir, bilgilere göz atabilir, müzik dinleyebilir ve hatta daha fazlasını yapabilirsiniz.

Çalışma Frekansı/Teknolojisi
7.8 kHz / VLF (VFLEX)
Arama Başlığı
25cm suya dayanıklı
Hassasiyet Seviyesi
5
Ses Seviyesi
5
Hazine Görüntüleme ışığı
5
Ekran
LCD 2.3”x1.4”
Arka ışık
Var
Noktasal Hedef
Var
Bluetooth
Var
Ağırlık
1Kg
Uzunluk Maksimum
1.30
Katlandığında Toplam Uzunluk
55 cm
Ses Çıkışı
Hoparlör ve Kulaklık
Pakete Dâhil Aksesuarlar
Dedektör GoFind 60
Türkçe Klavuz
Kulaklık
Kazma Küreği
 Telefonluk
Taşıma Çantası
Garanti
2 Yıl
ALANINDA
ÜSTÜN
MARKALAR

Ürün Gruplarımız

Sosyal Medya'da Takip Et;
© 2016 Tevafuk
Elektronik Tekstil, Tıbbi Gereçler
Tic. ve San. Ltd. Şti.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her
hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak
gösterilmeden kullanılamaz.

Web Tasarım & Yazılım | INVIVA
0212 222 1261 satis@tevafuk.com