White's Define Dedektörü

White's MX7 Define Dedektörü

Çok yakında yalnızca Tevafuk Dedektör'de!

DETAYLAR

Gelişmiş özellikler ve sınıfında lider performansla dolu MX7, etiket şoku olmadan büyük liglere adım atmak isteyen zorlu hobiler için tasarlanmış hafif, sağlam bir metal dedektörüdür. MX7 yalnızca 3,5 lbs ile, duyulmamış bir fiyata olağanüstü derinlik, geri kazanım hızı ve ergonomi sunar.

“Bip ve kazma” türleri için önceden ayarlanmış altı programla (Coin ve Jewelry, All-Metal, Beach, Prospecting, Kalıntı ve Yüksek Çöp Kutusu) ve kolay erişilebilen eşik, kazanç, toprak ve kesin nokta modlarıyla başlayın. Seçenekler düğmesine basıldığında, kullanıcı tarafından ayarlanabilen Ses Seviyesi, Eşik, Derinlik Birimleri, Arka Işık Seviyesi, Frekans Kayması, Tuz İzi, Program, Kendinden Ayarlı Eşik, Demir Grunt, VCO, Reddetme Hacmi ve Ayırma Maskesi ile daha fazla denetime erişilir.

Birlikte verilen 9.5 ″ Konsantrik bobin, nokta belirleme hedeflerini kolaylaştırır ve hafif ila orta dereceli topraklarda inanılmaz derinlik sunar (isteğe bağlı aksesuar bobinleri tüm Spor bobinlerini içerir). 14kHz çalışma frekansı nedeniyle MX7, dövülmüş gümüş paralar ve küçük altın küpeler gibi daha küçük hedefleri bulma konusunda mükemmeldir.

MX7, fiyat aralığındaki diğer modellere kıyasla sağlam bir iletim devresine sahiptir ve madeni para büyüklüğündeki nesneler üzerinde aşırı derinliklere sahiptir. Bir kalıntı kurtarma cihazı olarak, dahil edilen Reddetme Hacmi, demir yamalarını kolayca belirleyebilir ve inatçı bölgelerde çok derin veya gizli hedeflerin maskesini kaldırmaya yardımcı olabilir.

Yüksek güçlü dahili hoparlör, arkaya monte edilmiş 1/4 ″ kulaklık jakı ve geniş, arkadan aydınlatmalı ekran, yüksek görünürlüklü siyah ve turuncu renk şemasıyla tamamlanan tasarımı tamamlar.

IP 54 sınıfı - toza ve suya dayanıklı.


All Metal Audio

YesAudio Output
Speaker & 1/4″ Headphone


 • Audio Modulation


  Backlit Display
  Yes • Batteries
  8 “AA”

  Battery Life
  40

  Coil Configuration
  Concentric
 • Frequency
  14 kHz

  Ground Balance

 • Automatic & Tracking
 • Accessories You Might Be Interested In


ALANINDA
ÜSTÜN
MARKALAR

Ürün Gruplarımız

Sosyal Medya'da Takip Et;
© 2016 Tevafuk
Elektronik Tekstil, Tıbbi Gereçler
Tic. ve San. Ltd. Şti.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her
hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak
gösterilmeden kullanılamaz.

Web Tasarım & Yazılım | INVIVA
0212 222 1261 satis@tevafuk.com