Kablo ve Boru Dedektörleri

Ezicat i550xf Kablo ve Boru Belirleme Cihazı

LOGiCAT Yazılımı

LOGiCAT yazılımı kablo yer tespit verinizin hızlı ve kolay bir biçimde analizini yapmaktadır. Veri günlükleyen EZiCAT yer belirleyicileri i600, i650, i700 ve i750 ile kullanım içindir. Yer belirleme verileri Bluetooth® yoluyla LOGiCAT yazılımını ya da mobil uygulamasını kullanan bir PC’ye, Android tablete ya da mobil telefona indirilebilmektedir.

Ne? Nasıl? Nerede?

İzlenebilir veriler şunları içermektedir:

  • Kullanım saati ve tarihi
  • Kullanım süresi
  • Kullanıcı kimliği
  • Çalışma modu
  • Servis tespiti
  • Kullanımın GPS konumlaması(Sadece 700 serisi yer belirleyiciler)

Zorlu Saha Koşulları için Tasarlandı

GÜÇ ENDÜSTRİSİ

EZiSYSTEM oldukça kalabalık yer altı alanlarında bile güç kablolarının kolayca ve kesin bir biçimde yerinin belirlenmesi için tasarlanmış bulunmaktadır. Sinyal Kelepçemiz (Signal Clamp) ile birlikte kullanıldığında bir takip sinyali elektriksel olarak canlı bir kabloya uygulanabilmektedir. 

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ VE İNŞAAT ENDÜSTRİLERİ

Oldukça sağlam ve hava koşullarına dirençli EZiSYSTEM, zorlu ve emek isteyen inşaat sahalarında elzem olan, çoğu saha koşullarına ve araziye uyumlu olmak için esnek çalışma modlarına sahiptir.

TELEKOM ENDÜSTRİSİ

Telekom kabloları gibi geniş biçimde demetlenmiş kabloların yerinin belirlenmesi zor ve zaman alıcı olabilmektedir. EZiCAT yer belirleyicileri bu geniş biçimde demetlenmiş kabloların doğru ve etkin bir biçimde yerinin belirlenmesine yardımcı olabilecek esnek çalışma modlarına sahiptir. Sinyal Kelepçesiyle birlikte kullanıldığında, biz izleme sinyali emniyetli bir biçimde canlı bir kabloya uygulanabilmektedir.  

GAZ VE PETROL ENDÜSTRİLERİ

Bunlar çarpmak için potansiyel olarak en tehlikeli, maliyetli ya da çevresel olarak hassas olan borulardır, bu sebeple en önemlisi zarar vermemektir. EZiCAT yer belirleyicilerinin onların esnek çalışma modlarıyla ve frekanslarıyla kullanımı bu boruların yerinin belirlenmesini kolay ve verimli bir görev haline getirmektedir.   

DEMİR YOLU ENDÜSTRİSİ

İletişim kablolarına hasar verilmesi, demiryolu ağında önemli kesintilere neden olarak çok maliyetli bir hale gelebilmekte ve onarımı zaman alabilmektedir. EZiSYSTEM ekipmanı Demiryolu Ağı Onaylı’dır* ve yüksek seviyede elektriksel girişime sahip kalabalık alanlarda kabloların yerinin kolaylıkla belirlenmesi için tasarlanmıştır.   

SU ENDÜSTRİSİ

Su borularının yerinin belirlenmesi kabloların ve boruların ölçümü ve haritalandırılmasını destekleyebilmektedir. EZiCAT yer belirleyicilerinin Çift Frekanslı Sonda (Dual Frequency Sonde) ya da EZiROD ile birlikte kullanımı, standart yer belirleme teknolojisi kullanılarak tespit edilemeyecek olan gömülü su borularının ve pis su borularının yerinin belirlenmesi için ideal bir çözüm sunmaktadır.     


ALANINDA
ÜSTÜN
MARKALAR

Ürün Gruplarımız

Sosyal Medya'da Takip Et;
© 2016 Tevafuk
Elektronik Tekstil, Tıbbi Gereçler
Tic. ve San. Ltd. Şti.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her
hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak
gösterilmeden kullanılamaz.

Web Tasarım & Yazılım | INVIVA
0212 222 1261 satis@tevafuk.com