Bizden Haberler

Sahteciliği Durdur

Orijinal Minelab; Gerçek Performans; Sahteciliği Önleme Kampanyası


Orijinal Minelab; Gerçek Performans; Sahteciliği Önleme Kampanyası

Minelab'ın orijinal ürünleri için yoğun talep üzerine hareket ederek, popüler Minelab ürünlerinin yetkisiz kopyalanmasına halen güçlü bir küresel kara pazarı var.

Minelab, sahte Minelab ürünlerini önlemek amacıyla sizi bilgilendirmek için daima çalışır. Siz değerli müşterilerimizin, Minelab ürünlerinin özgünlüğünün, kalitesinin ve premium marka itibarımızın çıkarlarını korumayı hedefliyoruz.

Yaptıklarımız:

Güvenlik

Minelab, kontrol kutuları ve başlıklar üzerinde kullanım için tasarlanmış yeni güvenlik etiketleri getirdi.

Birinci aşamadaki uygulama, GPX-4500, GPX 4800 ve GPX 5000 üzerinde yoğunlaştı. Buna ek olarak, güvenlik etiketi tüm GPX Serisi detektörlerin ürün kutularına eklenmiştir.

Bu etiketle, ürünlerin orijinalliği kolayca doğrulanabilir. Eğer isterseniz Minelab yetkili satıcınız, güvenlik etiketini özel görüntüleyiciyle inceleyerek orijinalliğini kolayca doğrulayabilir. Bu kadara basit!

GPX serisi detektörlerinin orijinal Minelab olup olmadığını SMS doğrulama sistemimizle de gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni güvenlik etiketleri de Eureka Gold, X-TERRA 705 Gold ve Commander Başlıklarına eklenmiştir. Bunlar daha küçük boyuttadır ve orijinal Minelab ürününü doğrulamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Yetkili Minelab Bayisi, gizli renkli görüntüyü ortaya çıkarabilir ve Orijinal Minelab Performansına sahip olduğunuzu teyit edebilir.

Çevrimiçi Doğrulama

verify.minelab.com adresini hemen ziyaret edin ve GPX Serisi, SDC 2300 ve GPZ 7000 detektörlerini doğrulayın!Çevrimiçi doğrulama sistemi sahte karşıtı faaliyetlerimizdeki en son gelişmedir. Bu yeni yöntem, başarılı SMS sistemimize ek olarak, Distribütörlerimiz, Bayilerimiz ve Müşterilerimizin yüksek performanslı Orijinal Minelab ürününü garanti etme fırsatlarını arttırıyor.Sosyal Medya'da Takip Et;
© 2016 Tevafuk
Elektronik Tekstil, Tıbbi Gereçler
Tic. ve San. Ltd. Şti.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her
hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak
gösterilmeden kullanılamaz.

Web Tasarım & Yazılım | INVIVA
0212 222 1261 satis@tevafuk.com