© 2022 Tevafuk Dedektör
Tarihçe

Tarihçesi 1997 yılına dayanan, merkezi Konya olan Tevafuk Elektronik; Tekstil, Tıbbi Gereçler Tic. Ve San. Ltd. Şirketi,

Neredeyse çeyrek asırlık uzun bir süredir, kendi alanında uzman kadrosu ile birlikte, iyiye değil, en iyiye odaklanan çalışma ekibiyle gururla, gerek kaliteli ürünleriyle, gerek teknik desteğiyle (TS EN ISO 9001:2008 ve ISO 14001:2014) her ürününün arkasında güvence ile durup,

Define, Endüstri, Güvenlik ve Veteriner Dedektörleri ürünlerinden alan şahıs veya kuruluşlara güven vererek bugüne kadar gelmiş bulunmaktadır.

Tüm ürünler Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Almanya ve Avustralya orijinal malıdır. Hiçbir ürün yan montaj/sanayi üretimi değildir.

Tevafuk elektronik olarak bu yıl da en iyi hizmeti sunmayı amaç edindik!

Şimdiye kadar görüşülen belediyelerde, su kayıp ve kaçağının çok fazla olduğu tespit edildi. Bu kaçakların tespit ve onarım hizmetini, belediyelerde, personel yetersizliği ve donanım eksikliğinden dolayı bir türlü çözülememektedir. Böyle oluşan sorunlarda Tevafuk Elektronik gibi dedektör firmalarına ihtiyaç vardır. Tevafuk Dedektör firması olarak 21 yıllık tecrübemize dayanıp, Dünya’nın önde gelen tespit cihazlarını kullanıp, hızlı ve teknolojik altyapımız sayesinde şebekelerdeki kaçakları minimum düzeye indirmeyi garanti ederiz. Ayrıca kurumunuza en az maliyetli ve temiz (çoğu yerlerde kanalizasyon su şebekesi yan yana gitmekte olup su bazen kanala bazen de şebekeye karışmaktadır) su hizmeti sağlamayı hedefliyoruz.

Tevafuk Elektronik olarak başarıyı ve hızlıca çözümü amaç edinmiş firmamızın, göstermiş olduğu başarımı, bize her zaman güvenen ve istek/talepleriniz ile bizi yönlendirdiğiniz, siz, değerli müşterilerimize, aynı zamanda bu istek/talepleri zamanında ve eksiksiz yerine getiren tecrübeli personellerimize borçluyuz.

Türkiye distribütör temsilcisi olduğumuz firmalar: Minelab Metal Detectors, White’s Metal Detectors, Detech-metal detectors, Geomax-positioning, Fast gmbh, Schonstedt Instrument Company, , SSI SubSurface Instruments.

Tevafuk Elektronik olarak her zaman güncel gelişmeleri takip etmekte ve en son çıkan, kaliteli cihazlarla hizmet vermektedir.