White's Define Dedektörü

White's Goldmaster®24k Altın Dedektörü

White's Goldmaster®24k Altın Dedektörü

DETAYLAR
 Yepyeni bir XGB zemin denge sistemi ile birlikte önceki modellere göre% 50 bobin voltajında artış sağlayan Goldmaster® 24k ile potansiyelinizi yeni derinliklere taşıyın. Bu makine, hem hamur mayası hem de greenhorn araştırmacılarının takdir edebileceği yeni nesil VLF algılama teknolojisini temsil ediyor.

 Endüstri standardı 48kHz çalışma frekansı ile başlayarak, sizi altını koymak için tüm ihtiyaçları tek bir pakette topladık. Geniş, arkadan aydınlatmalı ekran size tüm makinenin ayarlarını ve değerli hedef bilgilerini gösterir. Ekranın üst kısmındaki Hedef Grafiği, 0-99 arasında değişen Hedef Kimliği numaraları ile yansıtılan Demirli, Altın ve Yüksek İletken aralıklarını gösterir.

 Tamamen yeni bir XGB zemin denge sistemi, diğer VLF maden makinelerinden farklı olarak mineralize zeminle başa çıkabilir. İleri düzey kullanıcılar için, TracLock ve Ground Grab sadece bir dokunuş uzaklığında. Hem TracLock hem de XGB modlarında bir zemin dengesi dengelemesi bile atayabilirsiniz. Kuru yıkama, yıkama veya kaydırmayı tercih eden araştırmacılara yardımcı olmak için Goldmaster® 24k, değerli ödemelerin akışlarda ve yıkamalarda nerede olduğunu gösterebilecek bir Zemin Tarama moduna sahiptir.

 10 seviyeli ayarlanabilir hassasiyet, iki seviyeli Boost, ayarlanabilir ayrımcılık, vSAT, ayarlanabilir eşik, hareketsiz pinpoint ve Ton Kimliği modu ile ayarlanabilir ses hacmi ile Goldmaster® 24k sadece en gelişmiş VLF altın külçe dedektörü olabilir Market. Ancak bu, ilk potansiyel arama makinenizse sizi korkutmasına izin vermeyin - bu, performanstan ödün vermeden büyüyebileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip bir aç ve kullan makinesidir.

ALANINDA
ÜSTÜN
MARKALAR

Ürün Gruplarımız

Sosyal Medya'da Takip Et;
© 2016 Tevafuk
Elektronik Tekstil, Tıbbi Gereçler
Tic. ve San. Ltd. Şti.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her
hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak
gösterilmeden kullanılamaz.

Web Tasarım & Yazılım | INVIVA
0212 222 1261 satis@tevafuk.com