© 2022 Tevafuk Dedektör
Haberler & Duyurular
 || Tevafuk Dedektör - Define Dedektörleri, Minelab Define Dedektörleri, White's Define Dedektörleri, Detech Define Dedektörleri, XP Define Dedektörleri, Lorenz Define Dedektörleri, Garrett Define Dedektörleri, Fisher Define Dedektörleri, Teknetics Define Dedektörleri, Endüstri Dedektörleri, Su Kaçak Tespit Cihazları, Rögar Kapağı Tespit Cihazları, Kablo ve Boru Tespit Cihazları, Kanal Görüntüleme Sistemleri, Kanal Açma Makineleri, Veteriner Dedektörleri, Korelatör Sistemleri, Termal Kameralar, Altın Eleme Kitleri, XP Altın Eleme Kitleri, Fisher Altın Eleme Kitleri, Güvenlik Dedektörleri, Kapı Tipi Metal Dedektörleri, El Tipi Metal Dedektörleri, Dedektör Aksesuarları, Define Dedektörü Aksesuarları, Endüstri Dedektörü Aksesuarları, Altın Eleme Kitleri Aksesuarları, Güvenlik Dedektörü Aksesuarları

Orijinal Minelab; Gerçek Performans; Sahteciliği Önleme Kampanyası

Orijinal Minelab; Gerçek Performans; Sahteciliği Önleme Kampanyası

Minelab'ın orijinal ürünleri için yoğun talep üzerine hareket ederek, popüler Minelab ürünlerinin yetkisiz kopyalanmasına halen güçlü bir küresel kara pazarı var.

Minelab, sahte Minelab ürünlerini önlemek amacıyla sizi bilgilendirmek için daima çalışır. Siz değerli müşterilerimizin, Minelab ürünlerinin özgünlüğünün, kalitesinin ve premium marka itibarımızın çıkarlarını korumayı hedefliyoruz.

Yaptıklarımız:

Güvenlik

Minelab, kontrol kutuları ve başlıklar üzerinde kullanım için tasarlanmış yeni güvenlik etiketleri getirdi.

Birinci aşamadaki uygulama, GPX-4500, GPX 4800 ve GPX 5000 üzerinde yoğunlaştı. Buna ek olarak, güvenlik etiketi tüm GPX Serisi detektörlerin ürün kutularına eklenmiştir.

Bu etiketle, ürünlerin orijinalliği kolayca doğrulanabilir. Eğer isterseniz Minelab yetkili satıcınız, güvenlik etiketini özel görüntüleyiciyle inceleyerek orijinalliğini kolayca doğrulayabilir. Bu kadara basit!

GPX serisi detektörlerinin orijinal Minelab olup olmadığını SMS doğrulama sistemimizle de gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni güvenlik etiketleri de Eureka Gold, X-TERRA 705 Gold ve Commander Başlıklarına eklenmiştir. Bunlar daha küçük boyuttadır ve orijinal Minelab ürününü doğrulamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Yetkili Minelab Bayisi, gizli renkli görüntüyü ortaya çıkarabilir ve Orijinal Minelab Performansına sahip olduğunuzu teyit edebilir.

Çevrimiçi Doğrulama

verify.minelab.com adresini hemen ziyaret edin ve GPX Serisi, SDC 2300 ve GPZ 7000 detektörlerini doğrulayın!Çevrimiçi doğrulama sistemi sahte karşıtı faaliyetlerimizdeki en son gelişmedir. Bu yeni yöntem, başarılı SMS sistemimize ek olarak, Distribütörlerimiz, Bayilerimiz ve Müşterilerimizin yüksek performanslı Orijinal Minelab ürününü garanti etme fırsatlarını arttırıyor.