© 2022 Tevafuk Dedektör
Haberler & Duyurular
 || Tevafuk Dedektör - Define Dedektörleri, Minelab Define Dedektörleri, White's Define Dedektörleri, Detech Define Dedektörleri, XP Define Dedektörleri, Lorenz Define Dedektörleri, Garrett Define Dedektörleri, Fisher Define Dedektörleri, Teknetics Define Dedektörleri, Endüstri Dedektörleri, Su Kaçak Tespit Cihazları, Rögar Kapağı Tespit Cihazları, Kablo ve Boru Tespit Cihazları, Kanal Görüntüleme Sistemleri, Kanal Açma Makineleri, Veteriner Dedektörleri, Korelatör Sistemleri, Termal Kameralar, Altın Eleme Kitleri, XP Altın Eleme Kitleri, Fisher Altın Eleme Kitleri, Güvenlik Dedektörleri, Kapı Tipi Metal Dedektörleri, El Tipi Metal Dedektörleri, Dedektör Aksesuarları, Define Dedektörü Aksesuarları, Endüstri Dedektörü Aksesuarları, Altın Eleme Kitleri Aksesuarları, Güvenlik Dedektörü Aksesuarları

Tokat Zile Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri sıcak asfalt kaplama altında kalan rögar ve su vanalarını dedektör yardımı ile buluyor.

Belediye Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Şerafettin Açıkel konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Daha önce asfalt altında kalan rögar kapakları ve su vanalarını bulmak için kepçe yardımıyla kazı çalışması yapıyorduk. Bu çalışma dökülen asfaltın büyük ölçüde tahrip olmasına, aynı zamanda iş gücü ve zaman kaybına neden oluyordu. Şimdi ise belediyemiz tarafından satın alınan dedektör sayesinde aradığımız kapak ve vanalar kısa zamanda az bir çalışma neticesinde asfalta zarar vermeden tespit edebiliyoruz. Bu yeni yöntem vatandaşlarımızın da dikkatini çekiyor. Dedektörle asfalt üzerinde arama yapan ekibimize 'yol ortasında definemi arıyorsunuz' gibi esprili diyaloglar yaşanıyor." dedi.