© 2022 Tevafuk Dedektör
Haberler & Duyurular
XP Deus WS6 - Usta olun! || Tevafuk Dedektör - Define Dedektörleri, Minelab Define Dedektörleri, White's Define Dedektörleri, Detech Define Dedektörleri, XP Define Dedektörleri, Lorenz Define Dedektörleri, Garrett Define Dedektörleri, Fisher Define Dedektörleri, Teknetics Define Dedektörleri, Endüstri Dedektörleri, Su Kaçak Tespit Cihazları, Rögar Kapağı Tespit Cihazları, Kablo ve Boru Tespit Cihazları, Kanal Görüntüleme Sistemleri, Kanal Açma Makineleri, Veteriner Dedektörleri, Korelatör Sistemleri, Termal Kameralar, Altın Eleme Kitleri, XP Altın Eleme Kitleri, Fisher Altın Eleme Kitleri, Güvenlik Dedektörleri, Kapı Tipi Metal Dedektörleri, El Tipi Metal Dedektörleri, Dedektör Aksesuarları, Define Dedektörü Aksesuarları, Endüstri Dedektörü Aksesuarları, Altın Eleme Kitleri Aksesuarları, Güvenlik Dedektörü Aksesuarları

Bu kısa makale, WS6 master'ı ve menüde ilk kez nasıl gezinileceğini kapsar.

Birçok kişi tarafından "disk" olarak da bilinen WS6 modülü, temelde minyatür bir XP Deus II RC'dir, RC işlevlerinin çoğunu sunar, ancak boyutu nedeniyle bunlara biraz farklı bir şekilde erişilir.

WS6, kısa veya uzun tuşlara basarak erişilen bazı uzman özelliklere sahip eksiksiz bir menüye sahiptir. Ekran, çok daha kalın bir gösterge üçgeni (ok) göstererek uzun basış gerektiğinde size söyler ve ters ok, bir önceki ekrana dönebileceğiniz bir geri özelliğini gösterir.

İlk başta biraz karmaşık gelebilir, ancak her şey yeniyken, tekrarlama öğrenmenin en kolay yoludur.
Burada size General programında basit bir ton değişikliğini nasıl yapacağınızı göstereceğim.
Söz konusu programa girdikten sonra ana menüye erişmek için sağ alt düğmeye basın.

Ayırt etme özelliğini görmelisiniz, görünür hale gelene kadar kaydırmazsanız, yolunuzda reaktivite ve hassasiyet gibi ortak özellikleri ve daha fazlasını göreceksiniz.

Şimdi Ayrım UZMANI menüsüne erişmeniz gerekiyor, bu kalın oka daha uzun basarak yapılır.

Şimdi 3 ton gösteren ton menüsünü göreceksiniz, diyelim ki 2 ton kullanmak istiyorsunuz, tek yapmanız gereken 3 tondan 2 tona geçmek için eksi tuşuna basmak, ayrıca perde ve ton gibi diğer tonlara erişmek istiyorsanız tam tonlar, ton menüsünde gezinmek için artı tuşuna basın.

Tamam şimdi 2 tondayız, peki ya ikinci ton perdesini daha yüksek bir tona değiştirmek istersek?
Ton UZMANI menüsüne erişmek için ilgili oka basın ve basılı tutun; ilk ton 221'i ve tonun kesildiğini göreceksiniz.

Burada sadece 2 seçeneğiniz var – Geri dönün veya ilerleyin, ikinci tonu görene kadar ileri gitmek için oka basın, ardından artı ve eksi tuşlarını kullanarak ton perdesi değişiklikleri yapabilirsiniz.

İşiniz bittiğinde, algılama ekranına ulaşana kadar geri tuşuna basmaya devam edin.

Sol alttaki butona basarak, özel programlarınızı boş bir hafıza yuvasına kaydedebileceğiniz başka bir menüye erişebilirsiniz.